Eventy

Eventy

Ponúkame naše skúsenosti a služby spolu s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá je  full-servisovou spoločnosťou, špecializujúcou sa na organizáciu spoločenských, firemných a VIP eventov. Portfólio  tvorí nielen marketing & manažment, ale i kreatívne grafické návrhy a scenáre, videoreklamy, originálne a pôvodné riešenia podporené špičkovou technológiou výroby a spracovania. Mladý, kreatívny a dynamický kolektív sa opiera o profesionálne skúsenosti renomovaných odborníkov a je pripravený zrealizovať akékoľvek vaše priania a požiadavky.

Ponúkame svojim klientom jedinečné a originálne riešenia riadených udalostí – eventov tak, aby v nich zanechali nezabudnuteľný dojem a podporili ich celkovú marketingovú stratégiu.

Sú doslova „šité ma mieru“ pre každého klienta zvlášt.

Špecializujeme sa na prípravu a organizovanie podujatí, ktorých hlavným cieľom je priamy kontakt klienta a jeho značky, alebo produktu s tými, ktorých má podujatie osloviť. (zákazníci, partneri, zamestnanci firmy..)

Zážitok a celkový vizuálny priebeh podujatia zanechá v klientoch oveľa lepší a hlbší dojem spojený práve s vašou značkou, prípadne produktom.

Zabezpečujeme:

poradenstvo pri výbere udalosti
spoluprácu pri vytvorení alebo vytvorenie námetu a podrobného scenára
zabezpečenie programu,
zabezpečenie cattering-u
technické a personálne zabezpečenie celého podujatia
medializáciu podujatia
sledovanie výsledkov a ich vyhodnotenie.

Podujatia: 

koncerty, plesy, svadby, recepcie, VIP eventy, firemné akcie, školenia, Silvestre

 

Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám vo vašich plánoch….

 

 

 

 

The problem with computational methods here is quite blunt learning models become less capable of recognizing or classifying unlikely events, the more they buy college essays rely on a frequentist assumption