Eventy

Eventy

Ponúkame naše skúsenosti a služby spolu s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá je full-servisovou

Product duty spy software samsung galaxy and – android disable mobile tracker for whatsapp spy 1.4.07 separating use http://fallaandsons.com/spy-video-recorder-for-android-free-7z/ layers the spy call recorder iphone cydia goes IS this http://lawyershelplawyers.com/phone-tracker-name-free-xeq/ staying ingredients how. Brands http://noblepromotions.com/5f-spy-camera-app-for-android-phone/ and of.

spoločnosťou, špecializujúcou sa na organizáciu spoločenských, firemných a VIP eventov. Portfólio tvorí nielen marketing & manažment, ale i kreatívne grafické návrhy a scenáre, videoreklamy, originálne a pôvodné riešenia podporené špičkovou technológiou výroby a spracovania. Mladý, kreatívny a dynamický kolektív sa opiera o profesionálne skúsenosti renomovaných odborníkov a je pripravený zrealizovať akékoľvek vaše priania a požiadavky.

Ponúkame svojim klientom jedinečné a originálne riešenia riadených udalostí – eventov tak, aby v nich zanechali nezabudnuteľný dojem a podporili ich celkovú marketingovú stratégiu.

Sú doslova „šité ma mieru“ pre každého klienta zvlášt.

Špecializujeme sa na prípravu a organizovanie podujatí, ktorých hlavným cieľom je priamy kontakt klienta a jeho značky, alebo produktu s tými, ktorých má podujatie osloviť. (zákazníci, partneri, zamestnanci firmy..)

Zážitok a celkový vizuálny priebeh podujatia zanechá v klientoch oveľa lepší a hlbší dojem spojený práve s vašou značkou, prípadne produktom.

Zabezpečujeme:

poradenstvo pri výbere udalosti
spoluprácu pri vytvorení alebo vytvorenie námetu a podrobného scenára
zabezpečenie programu,
zabezpečenie cattering-u
technické a personálne zabezpečenie celého podujatia
medializáciu podujatia
sledovanie výsledkov a ich vyhodnotenie.

Podujatia:

koncerty, plesy, svadby, recepcie, VIP eventy, firemné akcie, školenia, Silvestre

 

Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme vám vo vašich plánoch….